crta



 Zaposleni v podjetju RoLAN
if (modul)
{
Zaposleni
Poslovna enota MARIBOR
Trgovina

Klavdij Dominko

klavdij@rolan.si
vodja prodaje

Primož Hinteregger

primoz@rolan.si
skrbnik ključnih strank
Servis

Primož Srečkovič

primoz.sreckovic@rolan.si
vodja servisa

Jernej Mavrič

jernej@rolan.si
serviser

Boris Rodošek

boris@rolan.si
serviser

Marko Kolar

marko@rolan.si
serviser
 
Nabava in spletna trgovina

Gorazd Tome

gorazd@rolan.si
nabava in spletna trgovina
   
Rešitve

Matej Šnajder

matej@rolan.si
razvojni oddelek

Iztok Vozlič

iztok@rolan.si
razvojni oddelek
Finančna služba

Nastja Mavsar

nastja@rolan.si
finančna služba
   
Direktor

Renato Osrajnik

renato@rolan.si
direktor
return 0;
}
2006 RoLAN d.o.o. | Jadranska cesta 27 | 2000 Maribor | Slovenija RoLAN Hiška